O nas

Witaj w Szkole Językowej Hello!

Jako Szkoła Językowa Grupy OSB istniejemy na rynku już od 1994 r., ale w lipcu 2007 roku zmieniliśmy swoją nazwę na – Hello. Lata pracy z nauczycielami języków w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych uświadomiły nam potrzebę unowocześnienia tradycyjnych metod nauczania. Dzięki Naszym metodom w pełni wykorzystuje się indywidualny potencjał młodzieży i osób dorosłych do nauki języków.

Nasze zalety

Od lat budujemy rynek edukacji językowej w Olsztynie.

Posiadamy najbardziej efektywne metody szkoleniowe.

Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez profesjonalnych lektorów.

W naszej Szkole wykorzystujemy 5 zasad skutecznej nauki:

  • 1. Integracja grupy – słuchacze poznają interesujące osoby, w których znajdują oparcie Swojego sukcesu.
  • 2. Motywacja i zapobieganie stresowi – trzeba sprawić, że na każdym spotkaniu słuchacz poczuje się naprawdę dobrze, dzięki czemu bez wewnętrznego oporu polubi naukę.
  • 3. Efektywne techniki uczenia się – bez powtarzania 200 razy zapamięta dowolną ilość słownictwa. Zamiast mozolnej, ciężkiej pracy nad przyswajaniem nowych informacji, lepiej poświęcić 15 minut na opanowanie prostej techniki zapamiętywania.
  • 4. Wykorzystanie własnych zdolności – pozna swoje atuty i na nich zbuduje fundamenty znajomości języka. Po co skupiać na tym, co nie wychodzi.
  • 5. Rozwijanie samodzielności – słuchacz poczuje, że nauka w domu może być równie skuteczna jak na zajęciach i potrafi się do niej motywować.

Zobacz naszą ofertę kursów

Promocje

Zapraszamy!

Zobacz więcej!