Szybki Angielski

Tu sprawdzisz poziom swojej AKTUALNEJ znajomości angielskiego.

Tu sprawdzisz swój typ inteligencji.

Metoda Colina Rose – Szybki Angielski

To autorski projekt brytyjskiego psychologa, który jest też doradcą rządu brytyjskiego oraz twórcą programów efektywnego uczenia się. W Polsce metoda znana jest od niedawna.. Metoda ta oparta jest na najnowszych zdobyczach wiedzy o mózgu, w tym badaniach Rogera Sperry nad półkulowością mózgu (Nobel 1981) oraz koncepcji Inteligencji Wielorakich profesora pedagogiki Uniwersytetu Harvarda – Howarda Gardnera.

Jak to działa?

Metoda Colina Rose angażuje wszystkie zmysły jednocześnie. Nauka jest szybka, bezstresowa i przychodzi z łatwością – w naturalny sposób mózg przyswaja informacje. Tak właśnie nauczyliśmy się własnego języka jako dzieci. Podobnie uczymy się języka obcego za granicą, kiedy musimy „w akcji” szybko nauczyć się komunikacji. To pierwsza metoda nauki języka naprawdę dostosowana do potrzeb mózgu, a nie potrzeb organizacji uczącej.

Jak wyglądają zajęcia?

SZYBKI ANGIELSKI to tylko 1 godzina zajęć tygodniowo w małej grupie plus 2-4 godzin tygodniowo nauki własnej online. Po 24 tygodniach, będziesz swobodnie posługiwać się angielskim w mowie i piśmie. Fachowo ten poziom znajomości języka określa się jako „B1″. Tradycyjnymi metodami zajmuje to minimum 3 lata. Nie ma w tym magii – tylko rezultat dopasowania sposobu uczenia się do właściwości ludzkiego mózgu.

Dlaczego warto?

Dziś Metodą Colina Rose uczy się i doskonali swój angielski m.in. Komenda Główna Policji, Biuro Ochrony Rządu, Kancelaria Prezydenta RP, zarządy największych polskich firm i rosnące grono gwiazd, w tym Ewa Minge, Anna Popek, Dorota Gardias, Łukasz Zagrobelny, Sebastian Karpiel-Bułecka, Katarzyna Cerekwicka czy gospodarz ImprESKI w Radiu ESKA Krzysztof „Jankes” Jankowski. W ciągu 8 tygodni nauczyliśmy też angielskiego pierwszą polską TOP MODEL Paulinę Papierską.

Dołącz do nich!

W TEJ METODZIE POSIADAMY 4 OFERTY KURSÓW, KTÓRE PRZEDSTAWILIŚMY PONIŻEJ.

Oferta cenowa

  • nieograniczony dostęp do portalu e-learningowego z własnym loginem
  • podręcznik
  • płyty CD ze ścieżką dźwiękową
  • przewodnik po metodzie Przyspieszonego Uczenia się
  • 24 sesje (każda po 60 minut) z osobistym trenerem w małej grupie
  • wirtualną opiekę trenera podczas pracy w domu z portalem (kontrola nad użytkowaniem portalu, sprawozdania do uczestników kursu oraz pracodawcy fundującego kurs)
NAZWA KURSU WIELKOŚĆ GRUPY CENA REGULARNA za osobę TERAZ za osobę, TYLKO
SZYBKI ANGIELSKI
1.0/1.1/2.0/3.0
4-6
2-3
1
3299
3999
5999
2699
3299
4899

Colin Rose o metodzie

Media o metodzie